a

İnstagram

Twitter

Copyright 2018 İlyas Bayram.
Sitemizdeki içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

09:00 - 19:00

Haftaiçi Çalışma Saatleri

0 (212) 660 06 13

Hukuki Danışmanlık Hattı

Facebook

Twitter

Instagram

Menu

Hakkımızda

Avukat İlyas Bayram > Hakkımızda

Avukat İlyas Bayram

 

Büromuz İstanbul’un ve ülkemizin pek çok kurumsal şirketi ve bireysel müvekkillerine, vekalet ilişkisine dayanan hukuki danışmanlık ve temsil işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 

Avukatlık büromuz bilişim, finans, yatırım, üretim, satış, güvenlik, başta olmak üzere pek çok ticari işletmenin hukuksal danışmanlık ve temsil işlerini gerçekleştirmektedir.

 

Hukuksal danışmanlık hizmetleri dışında ağırlıklı olarak İş Hukuku, Aile Hukuku, Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku, Miras Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Şirketler Hukuku, Taşınmaz Hukuku, Tazminat Hukuku, Tüketici Hukuku, Yatırım Hukuku  alanlarında avukatlık hizmeti vermektedir.

 

Bireysel ve kurumsal nitelikteki müvekkillerin her türlü hukuksal sorunlarına karşı hızlı ve etkili çözüm yolları bulmaktadır.

 

Dava, Danışmanlık, Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Yöntemleri ve İcra departmanlarından oluşan dört ayrı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Türkiye’deki ve dünyadaki hukuki gelişmeleri yakından takip ederek, müvekkillerine çözüm odaklı, evrensel kriterlere uygun hizmetler sunmayı ilke edinen Av. İlyas Bayram, farklı alanlarda uzmanlığa sahip, dinamik ve tecrübeli avukat kadrosuyla adaletin ve hukukun üstünlüğüne inanmış ve bu yolda ilkeli duruşuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Av. İlyas Bayram’dan Danışmanlık Hizmet Almak ister misiniz?

Call Now Button