a

İnstagram

Twitter

Copyright 2018 İlyas Bayram.
Sitemizdeki içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

09:00 - 19:00

Haftaiçi Çalışma Saatleri

0 (212) 660 06 13

Hukuki Danışmanlık Hattı

Facebook

Twitter

Instagram

Menu
a
$ 219000

Gümrük Malı Kurtarıldı

20'den fazla gümrük danısmanlığı

Gümrük Hukuku Hakkında Merak Ettikleriniz

Gümrük işlemi tüm malların ve eşyaların ülkeye girmesinin ve çıkmasının denetlenmesi işlemidir. Gümrük hukuku ise bu işlemlerin yasal çerçevelerde yapılabilmesi için ortaya çıkan bir alandır.

Uluslararası ilişkilerin de çok geniş anlamda ülke ticaretinde yer tutması da bu hukuk alanının ayrı bir uzmanlık gerektirmesini sağlamıştır.

Hukuk firmamızın gümrük hukuku alanında uzman olan avukatları sayesinde uluslararası alanda yaptığınız işlerde herhangi bir yasal çıkmazlara girme durumunda kalmıyorsunuz. Gümrük hukuku konusunda avukatlarımız tüm şirket çalışanlarına ve şirketlerin sahiplerine gümrük mevzuatı hakkında danışmanlık hizmeti vererek bu alanda yaşadığınız tüm sıkıntıları yasal yollar çerçevesinde çözümlüyorlar.

Gümrük vergileri, gümrük beyannamesi, gümrük mevzuatı, ithalat ve ihracat konuları, alım satım sözleşmeleri gibi konularda sizlere alanında uzman avukatlarımız yol gösteriyorlar.

Uluslararası alanda yaşanılan tüm gümrük sorunlarında yanınızda olan gümrük hukuku avukatlarımız gerek şirket olarak gerekse bireysel olarak sizlere hukuk hizmeti sunuyor.

Hukuk firmamız müşterilerinin uluslararası alandaki çıkarlarını korumak adına tüm mevzuata hakim ve kendini sürekli yenileyen avukatlar ile hizmet veriyor.

Gümrük ile ilgili tüm alanlarda yaşanılan anlaşmazlıkları yasal çerçevelerde açıklığa kavuşturuyoruz.

Gümrük Hukuku Hizmeti Almak ister misiniz?

Hızlı iletisim

Ücretsiz danısma

  Uzmanlıklarımız

  • Kişi ve Aile Hukuku
  • Bilişim Hukuku
  • Şirketler Hukuku
  • Ticaret Hukuku
  • İş Hukuku
  • Milletlerarası Özel Hukuk
  Call Now Button